FranchIsIng

Sincerely Yogurt, doğal, lezzetli ve sağlıklı dondurulmuş tatlarıyla, topluma iyi beslenme alışkanlıkları kazandırma hayalini gerçekleştirmek üzere 2009 yılında Amerika-Pittsburg’da kurulmuştur. 2017 yılında Türkiye’deki operasyonlarını başlatarak, 1 yıldan az bir süre içersinde 5 şube açılışı gerçekleştirmiştir. Hedeflenen 100 şube açılışı için çalışmalar hızla devam etmektedir.
Siz de şubelerimizin en güzel adreslerinde yer almak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Dükkanlarımız

Sincerely Yogurt dükkanları, işlek caddeler, alışveriş merkezleri, havalimanları, seyyar satış noktalarında ve üniversitelerde 15 m2 -90m2 alanlarda kurulabilir. Esnek tasarım imkanlarımız ile bayilerimizin yüksek verim alabilecekleri, en uygun projeyi uygulamak için birlikte çalışırız.

Neden SIncerely Yogurt?

Desteklerimiz

Markamızı başarıya götüren her konuda bayilerimize destek olmak için hazırız.

Doğru lokasyonu bulmak, personel eğitimi, tedarik yönetiminde sağlanan imkanlar, marka bilinirliğinin getirmiş olduğu pazarlama stratejilerine kolaylıkla adapte olabilme imkanlarını sunarak franchise şubelerimize destekler sağlamaktayız.

Paylaşılan Değerlerimiz

Kalite Anlayışımız
Kurulduğumuz günden beri yüksek kalite standartlarımızı korumanın bizi biz yapan değerlerin en başında geldiğine inanıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin beklentilerini anlamak için iyi dinler, saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet sunarız.

Samimi İletişim
Ekibimiz, misafirlerimiz ve tüm tedarikçilerimiz ile yapıcı ve şeffaf ilişkiler kurmayı seviyoruz.

Kar ve Büyüme Sorumluluğu
Büyüme ve karlılığın bizi hayallerimize ulaştıran motivasyon kaynağımız olduğunu düşünüyoruz.

FranchIse Fırsatları

Günümüzde toplumun sağlıklı beslenmeye ve düşük kalorili gıdalara olan ilgisi giderek yükselmekte ve bu durum bulunduğumuz sektörde bize yükselen bir büyüme hızı katmaktadır.

Türkiye’deki bayilik taleplerinizi toplamaya devam ediyoruz, mevcut olan şubelerimize yenilerini eklemek için taleplerinizi özenle değerlendiriyoruz. Daha fazla bilgi ve başvuru için bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz…

FranchIse Başvuru Formu

Sincerely yogurt bayiliğiniz sırasında yönetici olarak çalışmayı planlıyor musunuz?
EvetHayır
* Doldurulması zorunlu alanlar